Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zakończenie Szkolenia z zakresu Podstawowego Strażaków Ratowników OSP

W dniu 27 marca 2019 roku zostało zakończone szkolenie z zakresu Podstawowego Strażaków Ratowników OSP. Szkolenie realizowane były według programu nauczania „System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych”.  Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy  Powiatowej PSP w Bochni w okresie  od  12 stycznia do 27 marca 2019 r. Zajęcia w ramach szkolenia były przeprowadzone w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Bochni. Część praktyczna odbyła się przy wsparciu ze strony Zakładu Pozyskiwania Surowców „SURMETAL”, który udostępnił samochody do ćwiczeń ze sprzętem hydraulicznym. Końcowym etapem szkolenia był egzamin, do którego przystąpiło 32 druhów. Wszyscy druhowie zaliczyli egzamin z wynikiem pozytywnym. W szkoleniu wzięli udział druhowie z jednostek OSP z terenu całego powiatu.

Zaświadczenie ukończenia szkolenia osobiście wręczył i pogratulował uzyskania nowych kwalifikacji Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bochni – mł. bryg. Robert Cieśla.

Szkolenie OSP – egzamin

 

Szkolenie OSP – egzamin
Szkolenie OSP – egzamin

 

Szkolenie OSP – egzamin
Szkolenie OSP – egzamin

 

Szkolenie OSP – egzamin