Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zakończenie Szkolenia Podstawowego Strażaków Ratowników OSP

Szkolenie z zakresu Podstawowego Strażaków Ratowników OSP

 

 

W dniu 5 grudnia 2017 roku zostało zakończone szkolenie z zakresu Podstawowego Strażaków Ratowników OSP. Szkolenie realizowane było według programu nauczania „System szkolenia członków Ochotniczych Straży Pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych”.

Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy  Powiatowej PSP w Bochni w okresie  od  23 września do 5 grudnia 2017 r. Zajęcia w ramach szkolenia były przeprowadzone w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Bochni. Część praktyczna odbyła się przy wsparciu ze strony Zakładu Pozyskiwania Surowców SURMETAL, który udostępnił samochody do ćwiczeń ze sprzętem hydraulicznym. Końcowym etapem szkolenia był egzamin, do którego przystąpiło 38 druhów. Wszyscy druhowie zaliczyli egzamin z wynikiem pozytywnym. W szkoleniu wzięli udział druhowie z jednostek OSP z terenu całego powiatu.

Absolwentom szkolenia gratulujemy uzyskania nowych kwalifikacji oraz życzymy by zdobyta wiedza i umiejętności procentowały w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Szkolenie z zakresu Podstawowego Strażaków Ratowników OSP
Szkolenie z zakresu Podstawowego Strażaków Ratowników OSP