Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Zakończenie Szkolenia Podstawowego Strażaków OSP – realizowanego jednoetapowo

W dniu 08 marca 2015 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Bochni zostało zakończone szkolenie podstawowe strażaków OSP realizowane jednoetapowo. Celem szkolenia było przygotowanie strażaków ratowników OSP do sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań ratowniczo – gaśniczych, w tym nabycie umiejętności do samodzielnego wykonywania podstawowych czynności w ramach zastępu, podczas akcji ratowniczo – gaśniczych
Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Bochni w okresie do 24 stycznia do 08 marca 2015r..
Zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone w budynku remizy OSP Drwinia natomiast część praktyczna na terenie Komendy Powiatowej PSP w Bochni. Końcowym etapem szkolenia był egzamin, do którego przystąpiło 44 druhów. Wszyscy druhowie zaliczyli egzamin z wynikiem pozytywnym.
W szkoleniu wzięli udział druhowie z jednostek OSP z terenu gminy Drwinia i Rzezawa.
Absolwentom szkolenia gratulujemy uzyskania nowych kwalifikacji.

IMG_5112IMG_5113